UI/UX Użyteczność dla twojego Klienta

Komunikacja wizualna musi iść w parze z użytecznością. Z nami to będzie bardzo proste!

UI / UX Technologia

Mamy to!

UI i UX co to jest?

Projektowanie interfejsu użytkownika lub inżynieria interfejsu użytkownika to projektowanie interfejsów użytkownika dla maszyn i oprogramowania, takich jak komputery, sprzęt AGD, urządzenia mobilne i inne urządzenia elektroniczne, z naciskiem na maksymalizację użyteczności i doświadczenia użytkownika.

” W mniejszych firmach UX designer często robi wszystko od początku do końca. Zaczynając od researchu i wywiadów z użytkownikami, poprzez przygotowanie całego flow (czyli m.in. zaplanowania kolejności wykonywania poszczególnych kroków przez użytkownika), a kończąc na projekcie interfejsu (np. widoku pierwszego ekranu, który widzi użytkownik). Przeprowadza także testy z użytkownikami.

Z kolei w większych firmach research i wywiady przeprowadza UX researcher, flow przygotowuje UX designer, projekty robi UI designer. Oczywiście wszystkie te osoby ściśle ze sobą współpracują. Wraz z rosnącą specjalizacją pojawiają się nowe stanowiska, takie jak UX copywriter (proponuje on np. treści na buttonach). ” (..)

Ola CzechońskaUX/UI designer

Responsywność

Komunikacja wizualna stron www

Dobra użyteczność to:

Zwiększony ryuch na stronie

Większy dochód

Nowe rozwiązania

Bachelors in associated field

Współpraca

Praca zbiorowa

Lepsze wyniki

UI / UX Engineer

Gdzie pracujemy?

Przewiń na górę