Witaj Świecie

To hasło to każdy początek dobrego programisty! Zamów stronę www i komunikuj się z nowymi Klientami. Przywitaj się ze światem. Wykonujemy strony www dla firm, osób prywatnych stworzymy bloga.

Projektujemy strony www. Nie jest to proste zadanie. Często trzeba uświadomić klientowi kilka najnowszych trendów w projektowaniu stron oraz technik, które pomagają użytkownikom poruszanie się po stronię. Oczywiście liczy się pierwszy efekt, pierwsze wrażenia po otwarciu strony głównej witryny.

Obojętnie czy tworzymy strony www czy blogi czy strony wizytówki najważniejsze jest pierwsze wrażenia i użyteczność. Klient ma szybko dowiedzieć się, że jest na właściwej stronie. Za cel to właśnie sobie stawiamy aby strona była komunikatywna a więc twój Klient dowiaduje się, że jest na właściwej stronie, że znalazł to co szukał. I co dalej?

Dalej musimy sprawić aby twój Klient trochę został na naszej stronie, nie tylko po to aby dowiedzieć się i odnaleźć to czego szukał ale i na chwilę na czymś zawiesił oko. Następnie najlepiej aby nasz użytkownik miał jak się z nami skontaktować. Musi być to proste i obecne na każdej stronie.

Na czym użytkownik może „ zawiesić oko” – na intrygującym go obrazie. Zatem na stronie np.  fabryki zniczy dobrze, jest dać jakieś zdjęcie – fotografie znicza nietypowego intrygującego lub zupełnie nie w temacie obraz – ale taki, który pobudza wyobraźnie w naszą stronę branżową.  Wiec szukamy znicza kosmicznego, znicza z wyświetlaczem LED, lub zlecamy grafikowi aby zrobił obraz znicza, który nie występuje w branży. Np., który generuje ogień w którym wyświetla się zdjęcie zmarłego.

Tworzymy strony www z pomysłem i każdy ruch użytkownika  jest przemyślany.  Projektujemy strony www dla każdej branży. Różni ludzie mają różne potrzeby. Nasza agencja obrała sobie hasło – siła jest w prostocie. Proste strony www. Projektujemy strony www z pomysłem i jajem!

W procesie tworzenia stron internetowych słuchamy potrzeb naszych Klientów ale i przyglądamy się jego konkurencji. Wyciągamy wniosku doradzamy. Więcej nie możemy zdradzać. Zamów stronę i ciesz się z Nami współpracą, ciekawymi pomysłami o dobrym humorem!

Zamów stronę www 

Witaj Świecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę